ARKADIA - Hotel • SPA

ARKADIA apraksts !

Nosūtīt dāvanu
Kontakti

 

Viesnīca

Viesnīcas rezervācija tālrunis: +371 29132765

E-pasts rezervācijām: mail@hotelarkadia.lv

Darba laiks: nav

 

SPA Centrs

SPA centra rezervācijas tālrunis: +371 63143130

E-pasts rezervācijām: mail@hotelarkadia.lv

Darba laiks: Slēgts līdz 06.06.2025

 

Adrese

Hotel SPA Arkadia, Apšuciems, P128, Apšuciems, Engures pagasts, LV-3113

N 57 °3' 24,6"

E 23 °18' 47,3"

Attālums līdz Rīgai 65 km
Attālums līdz Jūrmalai 30 km
Attālums līdz jūrai 250 m

 

Rekvizīti

SIA EFIJA-2

Reģ. Nr. LV40103137905

A/S SEB BANKA

Konts LV87UNLA0050023760987


Par Mums

Jaunā un mājīgā viesnīca atrodas ainaviskā vietā Apšuciemā, 10 minūšu gājienā no jūras.

Hotel SPA Arkadia piedāvā 53 eleganti iekārtotus divvietīgus numuriņus, 10 trīssvietīgus numuriņu, 3 ģimenes numuriņus (piecvietīgi) un 2 LUX numuriņus patīkamai atpūtai. Numuriņi pieejami gan bez balkona, gan ar balkonu.


Lai uzturēšanās viesnīcā būtu vēl patīkamāka, piedāvājam apmeklēt SPA kompleksu un izbaudīt džakuzi, atrakciju dušu, saunu, sāls pirti, tvaika pirti.

Mūsu mazajiem apmeklētājiem pieejams baseins ar nelielu slidkalniņu.

Kā arī bērniem ir lieliska iekštelpu bērnu istaba.

Netraucētai atpūtai draugu lokā, ģimenes viesībām, banketiem, piedāvājam brīvdienu māju ar pirti, banketu zāli, 4 divvietīgajiem un 4 trīsvietīgajiem numuriņiem ar terasēm.

Ikdienas maltītes baudīšanai pieejams  bistro kafe, kurā plašā sortimentā uz vietas tiek gatavoti gan karstie ēdieni, gan aukstās uzkodas un deserti.

Pieejams dažāda lieluma semināru telpas līdz 200 apmeklētājiem.

Plašā autostāvvieta ļauj ērti iebraukt ne tikai vieglajām automašīnām, bet arī tūristu autobusiem.

Esiet laipni gaidīti Hotel SPA Arkadia.


Apskates objekti

Atpūtas komplekss “Milzkalns”

Milzkalns ir viens no populārākajiem Latvijas slēpošanas kūrortiem, kur satiekas stilīgākie aktīvās atpūtas atbalstītāji. Un tas pilnīgi noteikti ir vismājīgākais un draudzīgākais atpūtas komplekss, kur ziemas priekiem var nodoties visa ģimene.

Slēpotājiem – 8 dažāda garuma (līdz pat 320 m) un dažādu grūtības pakāpju slaloma trases, kur labi jutīsies gan pilnīgi iesācēji, gan reāli slēpošanas guru. Jūsu ērtībām esam aprīkojuši kalnu ar 8 mūsdienīgiem pacēlājiem – 3 enkura, 4 teleskopa tipa un 1 tabletes tipa pacēlāju. Tikpat ērtas un stilīgas ir elektroniskās pacēlāju kartes! Nopērc karti uz noteiktu laiku un aiziet! Nekādas aizķeršanās

Snovbordistiem – snovparks ar platiem un ērtiem tramplīniem – pietiekami jaudīgs pat vistrakākajiem snoveriem! Galvu reibinošu ātrumu varēsi izbaudīt bordercross trasē.

 

Adrese : "Milzkalns" atpūtas komplekss "Dižkalni", Engures novads

Kontakti : Tālr.+371 26222333 info@milzkalns.lv www.milzkalns.lv

 

Kalnu slēpošanas trase „Jēkaba grava”

Omulīga un mājīga slēpošanas trase, piemērota gan ģimenēm ar bērniem, gan pieredzējušiem slēpotājiem. Trasi pie kafejnīcas īpaši iecienījušas ģimenes ar bērniem, jo tā nav pārāk stāva iesācējiem, bet vienlaikus ļauj izbaudīt nobraucienu arī pieredzējušākiem slēpotājiem un snovotājiem. Šajā nogāzē ir uzstādīti divi ērti enkura tipa (T veida) pacēlāji, kuru ātrums ir 2 m/s un 2,5 m/s. Trases augstums 35m, garums 250m.

Mūsu jaunākā trase, kas atrodas aiz bērnu kalniņa, ir lieliska izvēle visiem, kas vēlas izbaudīt ātrumu. Šo stāvāko nogāzi ir iecienījuši pieredzējuši slēpotāji un snovbordisti. Ērts un ātrs enkura tipa (T veida) pacēlājs, kura ātrums ir 3,5 m/s (vidējais pacēlāja ātrums Latvijas trasēs ir 2 m/s). Trases augstums 45m, garums 200m.

Adrese : Jēkaba grava atrodas Tukuma rajona Sēmes pagasta “Puneniekos”, 3,5 km no Tukuma, 500 metru attālumā no šosejas P131, braucot uz Enguri. Sekojiet ceļa zīmēm un norādēm!

Kontakti : Tālr. + 371 29551182 info@grava.lv www.grava.lv

 

Kinopilsēta Cinevilla

Kinopilsēta Cinevilla  izveidota vēsturiskās spēlfilmas „Rīgas sargi” uzņemšanai.

Te iespējams doties ekskursijā, pirms tam ietērpjoties kādā no filmu varoņu tērpiem. Apmeklēt arī Kino muzeju un ieroču muzeju "Arsenāls". Izsalkumu var remdēt krodziņā, nopirkt kaut ko - vietējā lauksaimnieku un amatnieku tirdziņā.

Uzņemot filmu, te uzbūvēta 20. gadsimta sākuma Rīga – Pārdaugava un Vecrīgas puses Daugavmala: ugunsdzēsēju depo un dzelzceļa stacijas ēkas, noliktavas, fabrika un tirgus laukums, 500 m gara dzelzceļa līnija un 120 m gara tramvaja līnija, izrakta Daugava un uzbūvēti vecie Lībekas koka un Dzelzs tilts. Nobruģēti laukumi un ielas, uzstādītas sakaru līnijas un laternas, kas rada pilnīgu realitātes sajūtu.

Cinevilla atvērta katru dienu no 10.00 līdz 19.00

Adrese: Praviņas, Slampes pagasts, Tukuma novads.

Kontakti : Tālr.: 28606677, e-pasts: mdambis@inbox.lv www.cinevilla.lv

 

Vizināšanās ar zirgiem

Tukuma jātnieku sporta klubs. Jāšanas apmācība izjādes ar zirgiem.

Cenas : Pēc pieprasījuma

Adrese: Tīle, Rīgas iela, Tukums

Kontakti : +371 29212644  tile@one.lv

 

 

 

 

Rideļu dzirnavas

Ekskursijā pa dzirnavām aplūkojams miltu malšanas process un turpat blakus esošajā kafejnīcā “Cope” nobaudāmas
pankūkas no dzirnavās maltajiem miltiem. Ja šeit būs iepaticies, varēsiet sarīkot pikniku un iznomāt laivu braucienam pa ezeru.Blakus dzirnavām un ezeram dažādi labirinti, šūpoles u.c. atrakcijas bērniem.

Adrese: Rideļu dzirnavas, Engures pagasts, Engures novads.

Tālrunis.: +371 26536532

Apmeklējumu pieteikt iepriekš.

Kafejnīcas darba laiks:

Ziemas sezonā - S., Sv. 10:00 - 17:00

Vasaras sezonā  - katru dienu

 

 

Jaunmoku pils

Te apskatāms ne vien 20.gadsimta sākuma interjers, bet arī meža un medību muzejs. Te uzzināms, kā aug mežs un kādi mežu veidi Latvijā sastopami, gan arī - kādi darbi veicami, lai mežu aizsargātu vai atjaunotu. No skatu torņa lieliski redzama paugurainā pils apkārtne. Jaunmoku pilī iespējams izvizināties zirga pajūgā, uzspēlēt bumbu sporta laukumos un citādi aktīvi atpūsties.

Adrese: Jaunmokas, Tumes pagasts.

Kontakti : +371 63107125, +371 26187442 info@jaunmokupils.lv www.jaunmokupils.lv

 

Durbes pils

Pils atjaunotajā daļā izveidots 19. gadsimta beigu kungu dzīvojamo māju interjers, bet pārējās telpās izvietotas izstādes un ekspozīcijas, kas iepazīstina ar muižu nozīmi mūsdienu Latvijas kultūrvidē un to vēsturiskajām tradīcijām. Savukārt, vienā no saimniecības ēkām iekārtota etnogrāfijas ekspozīcija "Latvietis un viņa kungs", kas stāsta par zemnieku un amatnieku dzīvi muižās.

Adrese: Mazā Parka iela 7, Tukums

Kontakti:+37163122633, +37126305946,

E-pasts:durbespils@infonet.lv www.tukumamuzejs.lv

 

Velgas Melnes keramikas darbnīca

Darbnīca atrodas vienā no Durbes pils saimniecības ēkām. Šeit katru ceturtdienu, piektdienu un sestdienu ir iespējams iepazīties ar keramiķi, māla trauku tapšanu, kā arī pašam padarboties ar mālu. Darbnīcā pieņem individuālus pasūtījumus, tepat iespējams iegādāties arī suvenīrus.

Adrese: Durbes pils, M.Parka iela 7, Tukums.

Kontakti : Tālrunis : 26478677, E-pasts: velga_melne@one.lv

 

Jaunpils pils

Ģimenēm ar bērniem te piedāvā dažādas interesantas programmas un pasākumus, kas ļauj iepazīt pili un izjust Viduslaiku gaisotni.

Taurēs un aurēs – ceļojums kopā ar pils Atslēgas glabātāju pa bruņinieku pili un tās apkārtni. Ceļojuma laikā iepazīšanās ar Jaunpils baronu ellišķajiem darbiem un nedarbiem. Mazi konkursi par Jaunpils teiku un leģendu tēmām. Iespēja aurēt velnišķā barona ruporā, aplūkot viduslaiku ieročus, apgūt iemaņas staigāšanā ar koka kājām. Noslēgumā ceļotājiem par godu - Lielgabala šāviens.Viduslaiku mielasts – ēšana bez ēdamrīkiem, ar rokām - no māla traukiem. Apkalpotāji tērpušies viduslaiku tērpos, pasniedz dažādus senlaiciku ēdienus. Sveces dod gaismu, bet kamīns siltumu. Mielasts ir cienīgs teatralizētās ekskursijas noslēgums.

Adrese: Jaunpils. Tālrunis.: +371 63162128, +371 63107082, +371 20223423, E-pasts: info@jaunpilspils.lv www.jaunpilspils.lv

 

Šlokenbekas muiža

Muiža, kas celta 15.gadsimtā, zinātkārus ceļotājus gaida Latvijas ceļu muzejs. Tas stāsta par Latvijas ceļu tīkla, ceļu nozares un tehnikas attīstību. Muzejā apskatāmas ekspozīcijas „No takas līdz auto maģistrālei”, „No laipas līdz iekārtam tiltam”, „Ceļu būves tehnika”, „Tilti pastkartēs”, „Zirgvilkmes ceļu būves tehnika”, kā arī brīvdabas ekspozīcija – ceļa segumu veidi, ceļa zīmes un caurtekas. Šlokenbekas muižas kalna ratnīcā varat izpētīt zirgu iejūgu un ratu kolekciju, kā arī zirgvilkmes tehniku ceļu darbiem, bet lejas ratnīcā – dažādus ceļu būves mehānismus.Arī te puikām noteikti patiks!

Adrese: Milzkalne, Smārdes pagasts, Engures novads.

Kontakti : +371 63182354, +371 28301020, +371 29194613, www.slokenbekasmuiza.viss.lv

 

Engures ezera dabas parks ar putnu novērošanas torņiem, zirgu un govju aplokiem un Orhideju taka

Taka ir jauka vieta ģimenes atpūtai dienas garumā. Pēc Jāņiem jūlijā te izstaigājama 3500 m garā taka, kur varapskatīt ne vienu vien parkā sastopamo savvaļas orhideju sugu un iepazīt purva daudzveidību. Turpat netālu pie paša Engures ezera, kas ir trešais lielākais Latvijā, savu mājvietu atradušas dzīvei savvaļā pieradinātas govis un zirgi Polski Koniki. Ezera krastā uzcelts ērts putnu novērošanas tornis, bet laivu bāze piedāvā iznomāt laivas gan atpūtai, gan makšķerēšanai. Turpat – labiekārtotas piknika vietas.

Adrese: Dabas parks „Engures ezers”, Bērzciems, Engures novads.

Kontakti : Tālrunis +371 29474420, www.eedp.lv www.enguresnovads.lv

 

 

 

 

Vairāk informācijas http://www.turisms.tukums.lv

 

Privātuma politika

Hotel SPA Arkadia privātuma politika

Kas Mēs esam?

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību’’EFIJA-2’’, reģistrācijas numurs: 40103137905, juridiskā adrese: Ganību dambis 21b,Rīga.LV-1005.

Jūsu privātums un uzticība Mums ir svarīga


Mūsu mērķis ir pēc iespējas skaidrāk un saprotamāk informēt Jūs par to, kā un kāpēc Mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju.

Mūsu mērķis ir likt Jums justies droši, izpaužot Mums savus personas datus. Personas dati ir jebkāda informācija, kas var tikt izmantota, lai identificētu indivīdu.

Mēs veicam atbilstošus pasākumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu personas dati pie Mums vienmēr ir drošībā un lai Jūsu personas datu apstrāde notiktu atbilstoši spēkā esošajiem datu aizsardzības tiesību aktiem, mūsu iekšējām kārtībām.

Mums ir svarīgi būt caurskatāmiem, apstrādājot Jūsu personas datus.
Mēs esam apņēmušies aizsargāt Jūsu personisko informāciju un ievērot konfidencialitāti visur, ko mēs darām. Šī politika ļauj Jums uzzināt, kādus datus Mēs varam iegūt par jums, kā Mēs tos izmantosim, un sniegs informāciju par Jūsu tiesībām un to, kā Jūs ar Mums varat sazināties.

Dažreiz mums ir jāmaina Mūsu Privātuma politika. Šajā vietnē tiks publicētas visas izmaiņas, kuras, protams, ir pieejamas Jums jebkurā laikā.

Kādu kategoriju personas datus Mēs ievācam un kādēļ?

Viesnīcas pakalpojumu sniegšana


Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai nodrošinātu Jums viesnīcas pakalpojumus, tai skaitā naktsmītnes nodrošināšanu. Ja Jūs nesniegsiet nepieciešamos personas datus, Jūs nevarēsiet saņemt Mūsu pakalpojumus. Mums ir saistoši likumos noteiktie viesnīcu pienākumi, tai skaitā pienākums identificēt savu klientu, proti, Mums ir pienākums noteikt, vai Jūs esat tā persona, par kuru uzdodaties.
Personas datus no klientu reģistrācijas anketām Mēs glabājam 1 gadu.

Personas datu kategorijas

  • Personiskā informācija (vārds, uzvārds, personas kods vai dzimšanas datums, pilsonība (jeb valstspiederība))
  • Kontaktinformācija (adrese, tālruņa numurs)
  • Maksājumu informācija, ja veicat bezskaidras naudas maksājumu (maksājumu kartes numurs un derīguma termiņš)
  • Cita informācija, lai nodrošinātu viesnīcas pakalpojumus (piemēram, automašīnas reģistrācijas numurs, ja viesnīca piedāvā autostāvvietas pakalpojumu un ja izmantojat to)
  • Elektroniskā pasta adrese
  • Personas apliecinoša dokumenta (pases vai personas apliecības) dati

Juridiskais pamats
Pakalpojuma nodrošināšana
Jūsu piekrišana
Mūsu likumiskais pienākums identificēt klientus

Izmantojot Mūsu pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka Jūsu norādītie personas dati ir precīzi un pareizi un ka Jūs esat sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu. Mēs nevaram garantēt pakalpojumu sniegšanu, Ja sniedzat neprecīzus datus.

Videonovērošana
Mēs veicam videonovērošanu un apstrādājam Jūsu personas datus, kad Jūs atrodaties Mūsu viesnīcas teritorijā, gan Jūsu personiskās, gan Mūsu darbinieku, klientu un īpašuma drošības nolūkos. Videonovērošanas ieraksti Mūsu sistēmās tiek glabāti līdz 30 dienām.

Personas datu kategorijas
Biometrijas dati (sejas attēls)
Juridiskais pamats
Mūsu likumīgā interese
Mūsu darbinieku un klientu vitālo interešu, tostarp veselības un dzīvības aizsardzība

Reklāma/informatīvie materiāli
Pēc Jūsu piekrišanas Mēs Jūs informējam par dažādiem Mūsu un trešo personu jaunumiem un aktualitātēm, ko Mēs piegādājam kā reklāmas un informatīvos materiālus.

Personas datu kategorijas

  • Personiskā informācija (vārds, uzvārds)
  • Kontaktinformācija (dzīvesvietas adrese, e-pasta adrese, mobilā tālruņa numurs)

Juridiskais pamats
Jūsu piekrišana

Sīkdatnes (Cookies)
Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek izveidotas un saglabātas Jūsu kā interneta lietotāja ierīcē (datorā, planšetē, mobilajā tālrunī un tml.), apmeklējot Mūsu interneta vietni. Sīkdatnes “atceras” Jūsu pieredzi un pamatinformāciju un tādējādi uzlabo Mūsu interneta vietnes lietošanas ērtumu.

Izmantojot sīkdatnes, tiek apstrādāti interneta vietnes lietošanas vēstures dati, diagnosticētas problēmas un trūkumi vietnes darbībā, ievākta lietotāju paradumu statistika, kā arī tiek nodrošināta vietnes funkcionalitātes pilnīga un ērta izmantošana.

Ja Jūs nevēlaties atļaut izmantot sīkdatnes, Jūs to varat pārtraukt, izmanot savas interneta pārlūkprogrammas uzstādījumus, tomēr tādā gadījumā Mūsu interneta vietnes lietošana var būt traucēta un apgrūtināta. Saglabāto sīkdatņu dzēšana ir iespējama Jūsu ierīces interneta pārlūkprogrammas uzstādījumu sadaļā, dzēšot saglabāto sīkdatņu vēsturi.

Personas datu kategorijas
Interneta vietnes lietotāju preferences, paradumu statistika
Juridiskais pamats
Jūsu piekrišana (Interneta pārlūkprogrammas konfigurācija)

No kādiem avotiem mēs savācam personas datus?

Jūs
Mēs apkopojam Jūsu sniegtos personas datus, kurus Jūs sniedzat Mums pirms Mūsu pakalpojuma nodrošināšanas, kā arī kad Jūs apmeklējat Mūsu viesnīcas teritoriju (videonovērošana) vai Mūsu mājaslapu (sīkdatnes), kā arī Jums piesakoties reklāmas un informatīvo materiālu saņemšanai.
Sadarbības partneri
Ja Jūs veiksiet Mūsu pakalpojuma pasūtīšanu caur Mūsu sadarbības partneriem (piemēram, Booking.com, tūrisma aģentiem, operatoriem), no šiem sadarbības partneriem mēs iegūsim datus, lai nodrošinātu Mūsu pakalpojuma sniegšanu Jums.

Kam Mēs nododam Jūsu personas datus?

Pakalpojumu sniedzēji un sadarbības partneri
Lai pildītu savas saistības pret Jums, Mēs nododam Jūsu personas datus uzņēmumiem, kas sniedz Mums pakalpojumus, piemēram, lai veiktu naktsmītnes rezervāciju. Mēs rūpīgi pārbaudām visus pakalpojuma sniedzējus, kas Mūsu vārdā un uzdevumā apstrādā Jūsu personas datus. Mēs izvērtējam, vai sadarbības partneri (personas datu apstrādātāji) pielieto atbilstošus drošības pasākumus, lai Jūsu personas datu apstrāde notiktu atbilstoši Mūsu uzdevumiem, norādījumiem, instrukcijām un likumu prasībām. Šie uzņēmumi nav tiesīgi Jūsu personas datus izmantot kādiem citiem mērķiem.

Tiesību aizsardzības iestādes, valsts un pašvaldību iestādes
Lai pildītu likumu pienākumus, Mēs varam nodot Jūsu personas datus tiesību aizsardzības iestādēm (piemēram, policijai), kā arī valsts un pašvaldību iestādēm pēc to pieprasījuma. Mēs varam nodot Jūsu personas datus arī tiesību aizsardzības iestādēm (piemēram, tiesām), kā arī valsts un pašvaldību iestādēm, lai aizstāvētu Mūsu juridiskās intereses, sastādot, iesniedzot un uzturot juridiskas prasības.

Personas datu nodošana ārpus Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas (ES/EEZ)

Mēs vienmēr cenšamies apstrādāt Jūsu personas datus Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas (ES/EEZ) teritorijā. Jūsu personas dati netiek apstrādāti valstī, kas atrodas ārpus ES/EEZ, lai nodrošinātu Jums izvēlēto pakalpojumu.

Personas datu nodošana un apstrāde ārpus ES/EEZ var notikt, ja tam ir tiesisks pamats, proti, lai izpildītu likuma pienākumu, noslēgtu vai izpildītu līgumu, saskaņā ar Jūsu piekrišanu vai arī citos šauri definētos īpašos gadījumos.

Cik ilgi Jūsu personas dati tiek glabāti?

Visi no Jums iegūtie personas dati tiek glabāti tik ilgi, kamēr Jūs izmantojat Mūsu pakalpojumus, vai arī kamēr Jūs neatsaucat savu piekrišanu, ja Jūsu personas dati tiek apstrādāti, pamatojoties uz to. Ilgāks personas datu uzglabāšanas laiks ir pieļaujams, lai izpildītu likumu prasības par dokumentu vai informācijas glabāšanas minimālo termiņu vai arī lai aizsargātu Mūsu likumīgās intereses.

Kad šis periods ir beidzies, Mēs drošā veidā izdzēsīsim Jūsu personas datus vai padarīsim tos nepieejamus (arhivēšana), vai arī neidentificējamus, lai tos vairs nevarētu sasaistīt ar Jums.

Kā Mēs aizsargājam Jūsu personas datus?

Mēs nodrošinām, pastāvīgi pārskatām un uzlabojam aizsardzības pasākumus, lai aizsargātu Jūsu personas datus no nesankcionētas piekļuves, nejaušas nozaudēšanas, izpaušanas vai iznīcināšanas. Lai to īstenotu, Mēs pielietojam mūsdienu tehnoloģijas, tehniskas un organizatoriskas prasības, t.sk., izmantojot ugunsmūrus, antivīrusu programmas.

Tomēr, Mēs rekomendējam Jums ievērot vispārējos datora un interneta lietošanas drošības noteikumus, kā arī Jūsu privāto datu (it īpaši personu apliecinošo dokumentu) aizsardzības un glabāšanas prasības, un Mēs neuzņemsimies atbildību par nesankcionētu piekļuvi Jūsu personas datiem un/vai datu zudumu, ja tas noticis Jūsu vainas vai nolaidības dēļ.

Jūsu tiesības

Normatīvais regulējums datu aizsardzības jomā piešķir Jums vairākas tiesības ietekmēt Jūsu personas datu apstrādi.

Piekļuve personas datiem
Jums ir tiesības pieprasīt apstiprinājumu no Mums, vai Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, un šādos gadījumos pieprasīt piekļuvi personas datiem, ko Mēs apstrādājam par Jums, vai arī izsniegt informāciju par personas datiem, ja tiešas piekļuves nodrošināšana nav paredzēta.

Personas datu labošana
Ja uzskatāt, ka informācija par Jums ir nepareiza vai nepilnīga, Jums ir tiesības lūgt Mums to izlabot.

Piekrišanas atsaukšana
Ciktāl mēs apstrādājam Jūsu personas datus, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu, Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei.

Iebildums pret datu apstrādi reklāmas nolūkiem
Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret savu personas datu apstrādi reklāmas piegādes nolūkiem.

Iebildums pret apstrādi, pamatojoties uz likumīgajām interesēm
Jums ir tiesības iebilst pret personas datu apstrādi, ko veicam, pamatojoties uz Mūsu likumīgajām interesēm. Tomēr Mēs turpināsim apstrādāt Jūsu datus pat tad, ja būsiet iebildis pret to, ja Mums būs pārliecinoši motivēti iemesli turpināt apstrādāt personas datus. Lai īstenotu iepriekš minētās tiesības, lūdzu iesniedziet Mums rakstveida iesniegumu.

Dzēšana
Noteiktos apstākļos Jums ir tiesības prasīt Mums dzēst Jūsu personas datus, tomēr tas neattiecas uz gadījumiem, kad likums pieprasa Mums saglabāt datus. Lai īstenotu iepriekš minētās tiesības, lūdzu, iesniedziet Mums rakstveida iesniegumu.

Apstrādes ierobežojums
Noteiktos apstākļos Jums ir tiesības ierobežot savu personas datu apstrādi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka gadījumā, ja Jūs pieprasāt, lai Jūsu datu apstrāde tiek ierobežota, tas var ietekmēt Jūsu iespējas saņemt Mūsu pakalpojumus. Lai īstenotu iepriekš minētās tiesības, lūdzu iesniedziet Mums rakstveida iesniegumu.

Datu pārnese
Visbeidzot, Jums ir tiesības saņemt vai nodot savus personas datus tālāk citam datu pārzinim. Šīs tiesības ietver tikai tos datus, ko esat sniedzis Mums, pamatojoties uz savu piekrišanu vai līgumu, kā arī ja apstrādāšana tiek veikta automatizēti. Lai īstenotu iepriekš minētās tiesības, lūdzu iesniedziet Mums rakstveida iesniegumu.

Ar ko varu sazināties, ja man ir kādi jautājumi?

Ja Jums rodas kādi jautājumi par Jūsu personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar Mums.
Ja neesat apmierināts ar saņemto atbildi, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijā (www.dvi.gov.lv)

Datu pārziņa kontaktinformācija

SIA “ EFIJA-2”
Adrese: Apšuciems ,Engures pagasts,Engures novads, LV-3113
e-pasts: mail@hotelarkadia.lv
Informatīvais tālrunis: +371 29132765

Rezervācija

Ierašanās datums
Izbraukšanas datums
Nakšu skaits
Numuru skaits
Berni
Pieaugušie
Notīrīt
Turpināt

Bilžu galerija