ARKADIA - Hotel • SPA

ARKADIA apraksts !

Nosūtīt dāvanu
Ājurvēdas procedūras

ĀJURVĒDAS PROCEDŪRAS

Ājurvēda ir māksla ikdienā dzīvot saskaņā ar dabas likumiem. Tā ir sena, dabiska veselības un dziedināšanas gudrība, zinātne par dzīvi un ilgmūžību. Šī ilgmūžības zinātne izriet no lielās Indijas vēdiskās civilizācijas, un tā ir vissenākā un visaptverošākā veselības sistēma pasaulē. Tās pamatā ir mūžīgas zināšanas, kas izpaužas nevainojamā līdzsvarā, ilgstošas veselības, gandarījuma un skaistuma pamatā.

ABHJANGA

Ājurvēdas masāža visam ķermenim ar siltu eļļu. Masāža ir lēna un dziļi relaksējoša pa cilvēka enerģētiskajām līnijām un Marmas punktiem. Tā sniedz dziļu relaksāciju, veicina ķermeņa detoksikāciju un atjauno to, kā arī atveseļo pasaules uztveri un vecina enerģētisko sakārtošanos.

Procedūras ilgums: 120 minūtes

Cena: 70EUR

Procedūras ilgums: 90 minūtes

Cena: 53EUR

Procedūras ilgums : 60 minūtes

Cena : 37EUR

INDIEŠU PĒDU MASĀŽA

Indiešu pēdu masāža ir seno austrumu zināšanu izmantošana mūsdienu cilvēka fiziskās un garīgās veselības uzlabošanā. Masāža tiek balstīta uz 10 enerģijas joslām un meridiāniem, caur kuriem mūsu orgāni un to sistēmas ir saistītas ar refleksa punktiem pēdās. Indiešu pēdu masāžas laikā tiek masētas zonas un enerģētiski aktīvi punkti pēdās un apakšstilbos. Masāža lieliski ļauj atslābināties un izbaudīt sajūtu burvību, ko sniedz ikdienā nogurušo pēdu masāža.

Procedūras ilgums: 60 minūtes

Cena: 37EUR

SANDHI

Ājurvēdas masāža mugurai un pleciem.

Masāža:

 • Atslābina muskulatūras saspringumu
 • Ķermenis kļūst ‘’viegls’’ un atbrīvots
 • Uzlabo asinsriti dziļos ādas slāņos
 • Uzlabo starpskriemeļu disku apasiņošanu
 • Mazina stresu un nervozitāti
 • Mazina galvassāpes

Procedūras ilgums: 45 minūtes

Cena: 32EUR

GALVAS MASĀŽA ČAMPI

Maiga, harmoniska un dziednieciska masāža. Galvas un ķermeņa augšējās daļas eļļas masāža sēdus stāvoklī. Kopš seniem laikiem Indijā galvas, plecu masāža tiek augsti vērtēta. Masāža balstās uz asinsrites, ķermeņa svarīgo punktu stimulāciju. Stimulē matu augšanu, relaksē, atbrīvo no sasprindzinājuma. Palīdz atbrīvoties no galvas sāpēm, dod mundrumu. Procedūras laikā tiek masēta arī seja. Uzlabo atmiņu un redzi, pastiprina koncentrēšanās spējas. Līdzsvaro galvas smadzeņu pusložu darbību un enerģijas plūsmu. Galvas masāža ir līdzvērtīga visa ķermeņa masāžai.

Procedūras ilgums: 60 minūtes

Cena: 37EUR

MARMA CHIKITSA

(Enerģētisko punktu masāža)

Marmas punktos jeb dzīvības punktos mūsu fiziskais ķermenis savienojas ar smalkajiem ķermeņiem. Uzspiežot uz šiem punktiem, tiek aktivizēta dzīvības enerģijas plūsma. Marmas punktu ārstēšana (masāža, siltumterapija), līdzīgi kā akupunktūra, izsauc iekšējo orgānu un sistēmu terapeitisku reakciju. Marmas punkti tiek aktivizēti ar siltām ārstniecības augu eļļām un izsildīti ar smaržkociņiem. Masāža darbojas fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā līmenī. Marma terapija līdzsvaro visas 3 došas –Vāta, Pitta un Kapha. Aktivizē enerģijas kustību pa kanāliem.

Procedūras ilgums: 60 minūtes

Cena: 37EUR

SAMBAHANA

Sambahana iekļauj sevī visa ķermeņa masāžu, tā ir Abhjanga masāžas kombinācija, izmantojot lielu daudzumu siltas eļļas, kura tiek piemeklēta katram cilvēkam individuāli vai arī tiek izmantotas universālās Ājurvēdas eļļas. Ājūrvēdas masāža Sambahana sākas ar enerģētisku ķermeņa attīrīšanu ∞. Šai masāžai ir spēcīga dziednieciskā ietekme, jo tā iedarbojas gan uz fizisko, gan enerģētisko– ēterisko, emocionālo un mentālo – ķermeni. Tiek uzlabota un atjaunota cilvēka smalko ķermeņu darbība, un tas palīdz tikt galā ar nogurumu un saslimšanām.

Procedūras ilgums: 90 minūtes

Cena: 53EUR

Procedūras ilgums: 120 minūtes

Cena: 70EUR

SAUNDARJA

Saundarja jeb skaistums ir Ājurvēdas ādas kopšanas procedūra, pilna ķermeņa masāža, Abhjanga masāžas veids, kurš ietver sevī Ājurvēdas augu izcelsmes pastas uzklāšanu uz muguras, kurai piemīt dziedniecisks un dziļi attīrošs effekts. Procedūras laikā tiek veikta arī sejas masāža un uzklāta Ājurvēdiskā sejas maska. Saundarja masāža stiprina ķermeni, prātu un garu, palīdz justies harmonijā ar sevi un pasauli, izjūtot pēc procedūras vieglumu no galvas līdz kājām.

Procedūras ilgums: 120 minūtes

Cena: 70EUR

ANANDA

Ājurvēdas pamatā ir prāta un ķermeņa līdzsvarošana un izpratne par to, ka šie abi ir dziļi un nesaraujami saistīti. Ājurvēdas masāža Ananda aptver visu ķermeni un ir dziļi relaksējoša, organismu atjaunojoša, atraisot stāvošu enerģiju un atbrīvojot visus muskuļus no spriedzes. Tā ietver galvas un plecu masāžu sēdus stāvoklī. Masāža:

 • Palīdz mazināt locītavu sāpes, muskuļu stīvumu, iekaisumus
 • Samazina stresu un spriedzi muguras muskuļos
 • Ārstnieciskās augu eļļas matiem atjauno stiprumu un spīdumu
 • Stimulē galvas ādas nervu galus un palielina asinsriti, nodrošinot labāku miegu un relaksāciju
 • Atvieglo sāpes un nogurumu
 • Palielina ķermeņa vispārējo vitalitāti, uzlabo asinsriti, kā arī izvada no organisma toksīnus un brīvos radikāļus

Procedūras ilgums: 90 minūtes

Cena: 53EUR

Procedūras ilgums: 120 minūtes

Cena: 70EUR

ĀJURVĒDAS SEJAS PROCEDŪRA

Ājurvēdas sejas, galvas, dekoltē un plecu zonas bioloģiski aktīvo punktu masāža, kuras pamatā tiek izmantoti 100% dabīgi Ājurvēdas eļļu un garšaugu maisījumi, kuri tiek pielietoti, lai uzlabotu ādas dabisko mirdzumu un samazinātu grumbu efektu. Augu izcelsmes sastāvdaļas maigi un rūpīgi attīra ādu, sejas un kakla āda kļūst maiga, pabarota, dziļi mitrināta un veselīga. Ājurvēdas sejas procedūra ir ne tikai dziļi relaksējoša, bet arī dziļi atjaunojoša, iedvesmojot mieru un prieku, kas pārņem visu ķermeni. Procedūra:

 • Sejas attīrīšana ar pīligu (attīra poras, mīkstina un atjauno ādu, dziedē brūcītes, smazina iekaisumu)
 • Rožūdens (atsvaidzina un mitrina ādu)
 • Sejas masāža ar Ājurvēdas eļļu (uzlabo asinsriti, limfas atteci, stiprina asinsvadus, dabiskā veidā balina ādu, uzlabo ādas krāsu un sejas ovālu)
 • Ārstniecisko garšaugu sejas maska (samazina grumbiņas, baro un atjauno ādu)
 • Galvas masāža (bioloģiski aktīvo punktu masāža atjauno smadzeņu darbību, uzlabo atmiņu un redzi)
 • Atbrīvo enerģiju un atslābina prātu
 • Sejas krēma/ eļļas uzklāšana (nodrošina ilgstošu aizsardzību ādai no sausuma un no negatīvas apkārtējās vides iedarbības)

Procedūras ilgums: 60 minūtes

Cena: 37EUR

ĀJURVĒDAS SEJAS MASĀŽA

Daudzi no mums izmanto dažādus sejas krēmus, lai uzlabotu skaistumu un jaunību, neapzinoties, ka masāža var darīt brīnumus un ļoti dabiskā veidā. Maiga sejas, kakla un dekoltē masāža ar ārstnieciskajām Ājurvēdas masāžas eļļām palielina asinsriti un limfas plūsmu; baro, mitrina un nomierina ādu, uzlabo ādas dabisko mirdzumu un izlīdzina sīkās grumbiņas. Tiek aktivizēti marmas punkti, kuri atrodas uz sejas un dekoltē zonas, atjaunojot iekšējo enerģijas plūsmu, mirdzošām acīm un jaunākai, skaistākai ādai.

Procedūras ilgums: 30 minūtes

Cena : 27EUR

Rezervācija

Ierašanās datums
Izbraukšanas datums
Nakšu skaits
Numuru skaits
Berni
Pieaugušie
Notīrīt
Turpināt

Bilžu galerija